Jaunpils novads
               
 
MyCSSMenu Save Document Jaunpils novads
MyCSSMenu Save Document Jaunpils novads
Vai Tu zināji!

Pasaulē ir vairāk nekā 100 pilsētas ar vienādu nosaukumu Jaunpils? VairākAktivitātes Jaunpils novadā

7balles
Biedrībā 7balles ir izveidotas divas darbnīcas (kokamatniecības un rokdarbu darbnīcas), kurās apmeklētājiem būs iespēja izbaudīt dažādas radošas nodarbes. Darbnīcu vadītāji apmeklētājiem iemācīs darboties ar dažādiem instrumentiem un materiāliem. Katram apmeklētājam būs iespēja iemācīties tiglošanu, puzuru vēršanu, izzāģēt un izgleznot paša radītu puzles motīvu, izveidot savu unikālo koka mašīnīti, un apgūt koka apgleznošanu. Apmeklētājiem ir iespēja arī izliet savu īpašo sveci, izgatavot vēja dzirnaviņas un atstarotājus. Bet kad darbnīcās viss jau būs izdarīts, tad gan lieliem gan maziem ir iespēja iemēģināt roku loku šaušanā.

Apmeklējumu iepriekš pieteikt, zvanot vai rakstot uz e-pastu.
Adrese: "Graudiņi", Strutele, Jaunpils pagasts, Jaunpils novads, Tālr.: 29211988, e-pasts: biedriba@7balles.lv mājaslapa: www.7balles.lv
Lauku mājas “Rogas”
"Lauku mājas "Rogas" ir bioloģiskā lauksaimniecība kas nodarbojas ar lopbarības kultūru audzēšana un lopkopību, kā arī piena pārstrādi- siera, sviesta, krējuma, biezpiena ražošanu.

Saimniecības īpašais piedāvājums-"Pienu ēdu, pienu dzēru, pienā muti nomazgāju" gaidīs ikvienu apmeklētāju!

Saimniece piedāvā apmeklētājiem ekskursiju pa saimniecību. Piena ceļš no gotiņas pupa līdz siera ritulim un sviesta pikucim. Līdzdarbošanās un rezultātu baudīšana.Viesojoties lauku mājā "Rogas" ir iespējams iepazīties ar sviesta kulšanas, siera siešanas, biezpiena gatavošanas senajām receptēm. Tā ir patīkama nodarbe gan bērniem, gan pieaugušajiem, jo noslēgumā ir arī degustācijas. Pirms viesošanās gan ģimenēm, gan grupām ir jāpiesakās, lai varētu sagatavot receptē nepieciešamās izejvielas. Visu produkciju ir iespējams arī iegādāties.

Saimniecības piedāvājumā ir arī lauku pirtiņa. Ziemas sezonā pirtiņā var vienlaicigi uzturētis līdz 10 cilvēku kompānijai. Vasarā var arī lielāka par 10 cilvēku kompāniju, jo pie pirtiņas ir arī atpūtas vieta kurā var jauki pavadīt laiku.

Lauku mājās "Rogas", piedāvājumā arī ir iespējams rīkot seminārus, svinības, banketus un citus pasākumus.

Tūristiem, kas vēlēsies aizmukt no pilsētas kņadas un izbaudīt jauku lauku mieru un klusumu vairāku dienu garumā, ir iespējams arī palikt pa nakti kādā no lauku mājas "Rogas", nakstmītnes istabiņām.

Pieejams arī grils. Ir iespējams uzvārīt zupu uz ugunskura.

Apmeklējumu pieteikt iepriekš zvanot. Kontaktinformācija: Veronika Smirnova + 371 29199848, "Rogas", Jaunpils pagasts, Jaunpils novads"
Lauku sēta “Avotiņi”
Ja ir vēlme izbaudīt makšķerēšanas piedzīvojumus un pavadīt mierīgu vakaru pirtiņā, tad Jaunpils novadā viena no lieliskākajām vietām kur to izdarīt būs Telšu vieta “Avotiņi”. Īsta lauku gaisotne, svaigs gaiss un mierīgs lauku klusums, liks jums atgūties pēc darba pilnajām dienām un nogurdinošās pilsētas, vai ikdienas rutīnas.

Adrese: "Avotiņi", Struteles muiža, Jaunpils pagasts, Jaunpils novads, LV-3145 Tālr.: (+371) 26356947, e-pasts: g.nordens@inbox.lv
Jaunpils novads
AFIŠU STABS


Jaunpils


Jaunpils galerijas GOOGLE+

Jaunpils galerijas FACEBOOKJaunpils novads

Copyright © Jaunpils novads, 2019 WEB mail Kontaktinformācija