Jaunpils novads
   
 
MyCSSMenu Save Document Jaunpils novads
MyCSSMenu Save Document Jaunpils novads
Vai Tu zināji!

Pasaulē ir vairāk nekā 100 pilsētas ar vienādu nosaukumu Jaunpils? VairākJauniešu Jaunpils rakstu arhīvs

Biedrība "Levestes Spicie" uzvar Narvesen rīkotajā projektu konkursā "Diena kā piedzīvojums" un iegūst 2000 EUR Levestes ciema sporta laukuma atjaunošanai.
Šogad jau otro reizi Narvesen kopā ar jauniešu organizāciju Avantis rīko projektu konkursu Diena kā piedzīvojums, kura ietvaros jauniešu organizācijas un interešu centri visā Latvijā tika aicināti pieteikt savas idejas jauniešu aktīva dzīvesveida veicināšanai savā apkaimē, lai saņemtu līdz 2000 EUR finansējumu to realizācijai.

Katrā reģionā - Kurzeme, Vidzeme, Latgale, Zemgale, Rīga - tiks realizēts viens aktuāls projekts, ko noteiks žūrijas izvēle un sabiedrības balsojums.

Zemgales reģionā, pateicoties visa Jaunpils novada iedzīvotāju aktivitātei, uzvarēja biedrības "Levestes Spicie" projekts "Levetes ciema sporta laukuma atjaunošana". Ar šo projektu biedrība piedalījās iepriekšējā Narvesen rīkotajā projektu konkursā, kur zaudēja līderpozīcijas burtiski pēdējos metros. Prieks, ka šogad viss izdevās un pavisam drīz Levestē būs jauns sporta laukums, kurš motivēs visa novada, bet sevišķi Levestes ciema iedzīvotājus uz aktīva dzīves veida piekopšanu savā ikdienā. Lūgums ikvienam brīvprātīgajam pielikt savu roku, lai sporta laukums atdzimstu no jauna.

Jaunpils novada „Jauniešu Forums 2014”
„Jaunatnes politikas indeksa aprēķināšana Jaunpils novadā” Foto
Kopš 2014.gada jūnija līdz novembrim Jaunpils novada risinājās projekts, kura mērķis bija novērtēt jauniešu dzīves kvalitāti un sniegtu objektīvu informāciju par reālo situāciju pašvaldībā, izmantojot anketēšanas metodi (jaunatnes politikas īstenošanas indeksu). Rezultātā ir noskaidroti dažādu jaunatnes politikas aspektu ietekmi uz jauniešu dzīvi un pašizjūtu, īpaši pievēršoties Jaunatnes likumā definētajiem vienlīdzības, līdzdalības un jauniešu interešu ievērošanas principiem.Vairāk
BUKLETS
"Iekustini smadzenes"
"Iekustini Smadzenes"Jaunpils vidusskolā!
Atraktīvais Zuargus un jaukā Ieva Krole Jaunpils vidusskolas skolēniem un skolotājiem vienkāršā veidā izstāstīja un pierādīja, ka fiziskas aktivitātes uzlabo labsajūtu, koncentrēšanās spējas, samazina agresiju un ļoti lielā mērā uzlabo mācīšanās procesu!!!

Fiziskā slodze skolās var darīt brīnumus!. Aktīva un jautra izkustēšanās ievērojami uzlabo sekmes, veselību un uzvedību.

''Ieksutini smadzenes'' 2014.gadā notiek 20 Latvijas skolās, tiek filmēti 100 spēļu paraugi, vecāko klašu skolēni sacenšas par atraktīvāko spēļu izgudrošanu.

Lūk links, lai vairāk uzzinātu par projektu "Iekustini Smadzenes" www.draugiem.lv
"Iekustini Smadzenes"Jaunpils vidusskolā!
Jaunpils jaunieši simulē Eiropas Komisijas darbu 2014
Jauniešu nodarbinātība ir visā Eiropas Savienībā aktuāla problēma, kurai tiek pievērsta pastiprinātā uzmanība. Spānijā un Itālijā 2013.gada augustā vairāk kā 50% no jauniešiem vecumā līdz 25 gadiem bija bez darba. Latvijā tie bija mazāk kā 20 % jaunieši. Arī jauniešu sociālā iekļaušanās sabiedrībā, darba vidē ir problēma, kurai tiek meklēti risinājumi un izstrādāti pasākumi problēmas mazināšanai. Lasīt vairāk
Jaunpils jaunieši kopā ar pašvaldības pārstāvjiem kaļ nākotnes plānus jaunatnes jomas attīstībai 2014
8. aprīlī Jaunpils Reģionālās attīstības centrā „Rats” tikās Jaunpils novada pašvaldības deputāti un darbinieki, Jaunatnes līderu koalīcijas pārstāvji un jaunieši, lai kopīgi runātu par darbu ar jauniešiem Jaunpils novadā. Lasīt vairāk
Jaunpils uzsāk sadarbību ar Itāliju un Spāniju 2014
2012.gadā Jaunpils novada dome uzsāka sadarbību ar pašvaldībām Itālijā un Spānijā jaunatnes politikas jomā. Un jau šogad šī sadarbība ir vainagojusies ar konkrētu sadarbības projektu „Eiropas Komisijas darba simulācija – nodarbinātība un sociālā iekļaušana”. Lasīt vairāk
Jaunpils jaunieši iepazīst EK darbu 2014
8. februārī Viesatu kultūras namā tika atklāta fotoizstāde –neierasti spilgta un krāsaina, vitāli koša un dzīvespriecīga, kas ļauj ielūkoties projekta dalībnieku mirkļu iespaidos, emocijās un piedzīvotajā!
Lasīt vairāk
Jauniešu Itālijas projekta izstāde Viesatās 2014
Jaunpils novads

Jaunpils


Jaunpils glerijasJaunpils novads

Copyright © Jaunpils novads, 2007 - 2018 WEB mail Kontaktinformācija