Jaunpils novads
   
 
MyCSSMenu Save Document Jaunpils novads
MyCSSMenu Save Document Jaunpils novads
Vai Tu zināji!

Pasaulē ir vairāk nekā 100 pilsētas ar vienādu nosaukumu Jaunpils? Vairāk

Jaunpils brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība!

            Jaunpils brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība izsaka sirsnīgu pateicību visiem atsaucīgajiem novada iedzīvotājiem, zemniekiem, uzņēmējiem un novada domei par sniegto finansiālo atbalstu jauna ugunsdzēsēju auto iegādei.

            Auto uz Jaunpili ir atceļojis no Zviedrijas un ir teicamā tehniskā stāvoklī. Būtiskākais ieguvums novada iedzīvotājiem drošības ziņā ir tas, ka jaunais auto nelaimes gadījumā steigsies palīgā ar uz pusi lielāku ātrumu nekā to paveiktu „vecais” auto. Nelaimes gadījumā pat sekundes ir svarīgas. Šobrīd auto ir „pilnā kaujas gatavībā” doties izsaukumā: tas ir nomainījis zviedru krāsas pret sarkanbaltsarkano, reģistrēts, apdrošināts, izieta tehniskā apskate, ir sakārtota sakaru sistēma saziņai ar VUGD.

            Diemžēl šis gads ir iesācies ne visai gaiši, jo janvārī ugunsliesmas Viesatās laupīja jauna vīrieša dzīvību. Savukārt februārī privātmājā aizdegās apkures katla māja, taču uguns tika apturēta. Aicinām iedzīvotājus apsekot savas apkures sistēmas, krāsnis, dūmvadus un skursteņus. Pārbaudiet arī elektroiekārtas un ierīces. Dūmu detektori var noderēt! Lai cik romantiska ir sveču gaisma, nekad neatstājiet to bez uzraudzības. Rūpējaties par sevi un savu īpašumu!
Atgādinām, ka ugunsnelaimes gadījumā jāzvana uz tel. 112,
kad tas izdarīts var zvanīt Mārim -26183231.


Sakot paldies par atbalstu auto iegādei, Jaunpils brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība aicina visus iedzīvotājus neaizmirst par drošību arī 2015. gadā un aicina ziedot ikgadējo summu biedrības atbalstam un transporta uzturēšanai: no dzīvokļa tie varētu būt 10 eiro, no viensētas -50 eiro, 200 eiro no zemnieku saimniecības un uzņēmuma.

Rekvizīti:
Jaunpils brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība
Reģistrācijas numurs: 40008178439
AS "SEB banka" SWIFT kods: UNLALV2X
Konta Nr. LV56UNLA0050021847444

Paldies par atsaucību!
Rūpēsimies par savu drošību kopā!
Ugunsdzēsēju biedrības vārdā Māris Lagzdiņš
Tel. mob.26183231
Jaunpils novads

Jaunpils


Jaunpils glerijasJaunpils novads

Copyright © Jaunpils novads, 2007 - 2018 WEB mail Kontaktinformācija