Jaunpils novads
               
 
MyCSSMenu Save Document Jaunpils novads
MyCSSMenu Save Document Jaunpils novads
Vai Tu zināji!

Pasaulē ir vairāk nekā 100 pilsētas ar vienādu nosaukumu Jaunpils? Vairāk

Jaunpils novada Pašvaldību kapitālsabiedrības

SIA „Jaunpils pils”
               2003.gadā, reorganizējot pašvaldības uzņēmumu (p/u) „Pils kafejnīca”, izveidoja pašvaldības SIA „Jaunpils pils”. Līdztekus kafejnīcas darbībai SIA „Jaunpils pils” darbības sfērā pārgāja viesnīcas, ekskursiju, banketu un pasākumu organizēšanas darbības.
Uzņēmuma darbības pamatā ir sekojošu pakalpojumu sniegšana:
               Ēdināšana (krogs - kafejnīca viduslaiku interjerā un gaisotnē, specpiedāvājums - viduslaiku maltītes, banketu apkalpošana).
               Viesnīcas pakalpojumi.
               Telpu noma (banketiem, semināriem, dažāda līmeņa pasākumiem, izmantojot viduslaiku pili un teritoriju).
               Ekskursijas (gan vienkāršas gida pavadībā, gan „performances” - teatralizētas izrādes viduslaiku gaisotnē ar klientu aktīvu līdzdalību).
               2007.gadā uzņēmums piedalījies Latvijas piļu un muižu asociācijas rīkotajā akcijā „Apceļosim Latvijas Pilis”. Noslēguma balle tūristiem un Latvijas piļu un muižu apsaimniekotājiem tika rīkota Jaunpils pilī.
               2008. gads uzņēmuma darbībā bijis salīdzinoši labs.
               2008.gadā ar pašvaldības atbalstu pilī ir izremontētas pils tornīšu telpas, sakārtota pils apkārtne. Nemitīgi tiek strādāts pie pakalpojumu kvalitātes uzlabošanas.
                Ir sagatavots reklāmas buklets, kurš izplatīts klientiem izstādē Balttour 2009 Latvijas „Piļu un muižu asociācijas stendā un Tukuma Tūrisma informācijas centrā.
               2009.gadā uzņēmums ar Jaunpils pagasta pašvaldības atbalstu veicis remontu pils muzeja telpās – izveidojot Rekes vēsturisko darba kabinetu, kā arī veicis mazā tornīša remontu. Paredzēts turpināt darbu pie pils apkārtnes sakopšanas, apstādījumu ierīkošanas. Jaunu viduslaiku piedāvājumu izstrāde un ieviešana pils kafejnīcā ļaus piesaistīt jaunus klientus, kā arī tos, kas jau bijuši pie mums, bet vēlas baudīt ko jaunu. Viduslaiku piedāvājumu izstrāde, uzlabošana un attīstība ir uzņēmuma perspektīva, kas dod iespēju klientu piesaistē, jo ar to mūsu pils un uzņēmums SIA „Jaunpils pils ” atšķiras no citiem.

SIA „Jaunpils pils ” direktore – Kristīne Liepiņa
Birojs: 6310 7082, 2610 1458
Ekskursiju un pasākumu pieteikšana: 6310 7082
Viesnīca, naktsmītnes: 2944 2539
Pils krogs: 6316 2165, 2833 8860
E-pasts: info@jaunpilspils.lv
Adrese: Pils, Jaunpils, Jaunpils pagasts, Jaunpils novads, LV-3145

www.jaunpilspils.lv

SIA „Jaunpils KS”
               Jaunpils pagasta padome 1999.gada 26 . janvārī pieņēma lēmumu dibināt bezpeļņas organizācijas pašvaldības uzņēmumu “Jaunpils komunālā saimniecība”. 2004.gada 26.oktobrī uzņēmums tika pārreģistrēts LR Uzņēmumu reģistrā kā Pašvaldības SIA “Jaunpils KS”.

               Uzņēmums novada teritorijā nodrošina ūdens apgādi, kanalizāciju, siltumapgādi, notekūdeņu attīrīšanu. Sadzīves atkritumu savākšanu un izvešanu nodrošina SIA “Piejūra”. Vidējais uzņēmumā strādājošo skaits ir 7. Ar dzeramo ūdeni uzņēmums apgādā 1253 novada iedzīvotājus un 35 uzņēmumus. Kanalizācijas notekūdeņu novadīšanas pakalpojumus saņem 1032 novada iedzīvotāji un 35 uzņēmumi. Siltumapgādē darbojas divas katlu mājas-Levestes katlu māja, kurā ir malkas apkure un ar gāzi apkurināmā Zītaru katlu māja, kā arī darbojas 4 autonomie gāzes katli daudzdzīvokļu mājās –“Rotas”, “Saktas”, “Pērles” un “Avoti”.

               Tarifus par pakalpojumiem izstrādā uzņēmums, bet apstiprina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija. 2018.gadā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija ir apstiprinājusi jaunus ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifus PSIA “Jaunpils KS”. Ar 2018.gada 1. maiju PSIA “Jaunpils KS” klientiem maksa par kubikmetra dzeramā ūdens sagatavošanu un piegādi, kā arī par izmantotā ūdens novadīšanu uz attīrīšanas iekārtām un tā attīrīšanu kopā būs 2.31 eiro. Attiecīgi maksa par ūdensapgādes pakalpojumu kubikmetru būs 1.09 eiro ( bez PVN 0.90 eiro), bet maksa par kanalizācijas pakalpojumu- 1.22 eiro ( bez PVN 1.01 eiro).

PSIA “Jaunpils KS” valdes loceklis- Guntis Jubiņš
Vecākā grāmatvede-Inta Čepule
Grāmatvede-kasiere-Monta Skricka
Jaunpils novads
AFIŠU STABS


Jaunpils


Jaunpils galerijas FACEBOOK

      
Jaunpils novads

Copyright © Tukuma novads, 2023 Kontaktinformācija Piekļūstamības paziņojums