Jaunpils novads
               
 
MyCSSMenu Save Document Jaunpils novada attīstība
MyCSSMenu Save Document Jaunpils novads
Vai Tu zināji!

Pasaulē ir vairāk nekā 100 pilsētas ar vienādu nosaukumu Jaunpils? Vairāk

Jaunpils iedzīvotāju forums 2013

Jaunpils iedzīvotāju forums
                  2.martā Jaunpils vidusskolā norisinājās III Jaunpils iedzīvotāju forums. Saiets pulcēja 115 novada iedzīvotājus, kas ir līdz šim lielākais apmeklētāju skaits - iepriekšējos divos forumos piedalījās mazāk par simts cilvēkiem. Kā ierasts, mūsu pieredzi pārņemt, bija ieradušies arī viesi – šoreiz no Pūres un Džūkstes pagastiem.
                  Jaunpils un Viesatu pagastu iedzīvotāji dienas garumā lēma par pašvaldībā risināmiem jautājumiem dzīves uzlabošanai, paši piedāvāja risinājumus problēmām un paši veidoja darba grupas savu izvirzīto uzdevumu veikšanai, lai lemtais nepaliktu tikai uz papīra, bet tiktu realizēts. Foruma mērķis tika sasniegts - dienas beigās bija sastādīti četri projektu uzmetumi, kurus realizēt uzņēmušies aktīvi Jaunpils novada iedzīvotāji.
                  Paralēli nopietnam darbam, protams, bija arī atslodzes mirkļi, kurus nodrošināja mūsu novadnieki. Pirms darba cēliena sirsnīgu koncertprogrammu bija sagatavojusi jaunpilniece „trimdā” – šobrīd Tukumā dzīvojošā mūsu novadniece Agita Stutiņa, pēc sātīgām pusdienām miegam neļāva padoties Jaunpils vidusskolas meiteņu aerobikas grupas, bet pēc spraigās darba dienas, ar jestru deju, nogurumu kliedēja dejotāji no Viesatām. Garās dienas finālā foruma dalībniekiem bija iespēja degustēt mūsu mājas vīnu ražotāju lolojumus kopā ar Jaunpils pienotavas, biedrības „Dzīvot zaļi” un Z/S „Jaundziras” sieriem. Īpašu jautrību radīja pēdējā izklaide – loterija, kurā visas lozes bija pilnas un tukšām rokām neaizgāja neviens.
                  Paldies visiem foruma dalībniekiem, kuri veltīja vienu dienu sava novada attīstībai!
                  Milzīgs paldies par nozīmīgā darba veikšanu mazo grupu vadītājiem – Dainai Mežraupai, Renātei Zīvertei, Laurai Bierandei, Sandai Nikolajevai, Dacei Adiņai, Tamārai Juzupai, Ritai Grīnfogelei, Vijai Zīvertei, Martai Grīnfeldei, Nadeždai Mokanu, Dzidrai Krastiņai, Līvai Rasai, Līgai Augulei, Aurikai Bogatajai, Ligijai Rutkai un Zintai Arikai.
                  Īpašs paldies par atbalstu foruma organizēšanā SIA „Jaunpils pils”, Jaunpils vidusskolas kolektīvam un skolēniem, PII „Zemenīte”, Jaunpils novada domes kolektīvam, A/S „Jaunpils pienotava”, SIA „Līvas grupa”, SIA „Mārksmens” Jaunpils „Top!” veikalam, SIA „Bēnes PB”, A/S „Kurzemes ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacijai”, SIA „Niedres O”, SIA „Jaunā Jaunpils aptieka”, SIA „Īves grupa”, SIA „Mans pavards”, SIA „Lestenes maiznīca”, Judītei Valainei un Z/S „Mežvīni”, Z/S „Jaundziras”, Z/S „Bērzkalni”, biedrībai „Jaunpils RAC Rats”, biedrībai „Dzīpars”, pensionāru biedrībai „Jaunpils”, biedrībai „7 balles”, biedrībai „Kultūras laboratorija”, biedrībai „Dzīvot zaļi”, Tukuma dārzkopības biedrības Jaunpils nodaļai, biedrībai „Par Stipru Latviju”, Austrai Sipeniecei, Zentai Plezerei, Rita Grīnfogelei, Artūram Lācim, Edgaram Tumovam, Aldai Štolcerei, Olgai Kozlovskai.
                  Fotogaleriju „Jaunpils iedzīvotāju forums 2013” ir iespējams apskatīt www.jaunpils.lv, sadaļā - Galerijas, mūsu facebook lapā un draugiem.lv/jaunpilsnovads/.
Foruma darba tēmas
"Jaunpils iedzīvotāju forums 2013"
Atpakaļ pie rakstu arhīva
Jaunpils novads
AFIŠU STABS


Jaunpils


Jaunpils galerijas FACEBOOK

      
Jaunpils novads

Copyright © Tukuma novads, 2023 Kontaktinformācija Piekļūstamības paziņojums